Peugeot 5008
1.2 PureTech Allure 1e Eigenaar|Navi|Clima|Trekhaakl|D-riem v.v in 2021|PDC V+A|Cruise|7-zits|APK tot 02-2027
Direct kopen, basisprijs: € 14.449,-
Direct kopen, basisprijs
€ 14.449,-
LEASEPRIJS: € 238,14 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.889,80 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Peugeot 5008 |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 PureTech Allure 1e Eigenaar|Navi|Clima|Trekhaakl|D-riem v.v in 2021|PDC V+A|Cruise|7-zits|APK tot 02-2027 |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 8 januari 2018 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 144.578 km |
| Aantal zitplaatsen: | 7 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 238,14 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 14.449,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | N-222-LP |
| Motorinhoud: | 1.199 cc |
| Vermogen: | 96 kw / 131 pk |
| Laadvermogen: | 838 kg |
| Gewicht: | 1.292 kg |
| Wielbasis: | 284 cm |
| Breedte: | 184 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.130 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 690 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- lichtmetalen velgen 18"
- Achterste zijruiten extra getint
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- buitenspiegels met verlichting
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- chroom delen exterieur
- dakrails
- dimlichten automatisch
- Elektrisch inklapbare buitenspiegels
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED mistlampen
- Mistlampen
- regensensor
- Speciale metaallak Blanc Nacré
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- navigatiesysteem full map
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- DAB+ digitale radio-ontvangst
- mp3-speler
- multimedia-voorbereiding
- radio
- spraakbediening
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- Interieur & Comfort
- airco (automatisch)
- stof/kunstlederen bekleding
- 2 stoelen op derde rij
- achterbank in delen neerklapbaar
- achterstoelen uitneembaar
- armsteun achter
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- binnenspiegel automatisch dimmend
- cruise control
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- lederen stuurwiel
- lendesteunen (verstelbaar)
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- zonnescherm zijruiten
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- Parkeerhulp achter
- Parkeerhulp voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor
- verkeersbord detectie
- zij airbag(s) voor
- Overig
- Trekhaak
- 1e Eigenaar
- 2 Sleutels
- Airco
- Apple Carplay/Android Auto
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek ramen achter
- Elek ramen voor
- Full LED-koplampen
- Lichtmetalen Velgen
- Navigatie
- Onderhoud boekjes
- Parkeer Sensoren Achter
- Peugeot Connect NAV incl DAB+
- RDW-leges